Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

SAIGON 4×4 Trenčín

19 septembra Celý deň

V dňoch 18. – 20. 9. 2020 sa v RESCUE areali Trenčín – Opatová uskutoční jubilejný 20. ročník tradičného offroad stretnutia SAIGON 4×4.

SAIGON 4×4 patrí medzi offroad akcie s najdlhšou tradíciou na Slovensku. Cieľom akcie je poskytnúť majiteľom a fanúšikom 4×4 vozidiel priestor na ich stretnutie, relax a zábavu, spojenú s využitím schopností ich vozidiel v ľahkom, nenáročnom a bezpečnom teréne. Akcia je vhodná aj pre sériové a neupravené automobily (aj SUV), ale na svoje si prídu aj majitelia „nazbrojených“ offroadov, či upravených špeciálov.

Terénna záchrana, cestovanie a životné prostredie budú opäť ústrednými témami akcie. Postupne pre Vás s našimi sponzormi a podporovateľmi pripravujeme rôzne aktivity a disciplíny (napr. bažina, strelnica, dámska jazda), pričom sa určite budeme snažiť zachovať uvoľnený „rodinný“ charakter akcie a doprajeme Vám 4×4 víkend plný pohody a zábavy.

Hlavný program akcie pod dohľadom organizátorov bude v sobotu 19.9. od 10:00 do večera (registrácia na mieste bude od 8:00), ale tak ako po minulé roky je možné prísť už v piatok popoludní a zostať až do nedele.

Podrobnejšie informácie o tom, čo Vás u nás čaká budeme postupne zverejňovať v sekcii News.

A ako každoročne: akcia sa koná za každého počasia – čiže aj keby bolo pekne… 😉

Podrobnosti

Dátum:
19. septembra 2020
Opatovská 216/97
Trenčín, 911 01 Slovenská republika
+ Google Map
http://www.saigon.sk/

0 Komentárov

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

0 Komentárov

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *